Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Piotr Blajerowski SJ.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Spotkanie 12 grudzień 12 grudnia odbyło się drugie spotkanie ogniska Sychar w Krakowie . Rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Kaplicy św. S. Faustyny . Następnie Ojciec Jerzy pobłogosławił Najświętszym Sakramentem wszystkie zgromadzone osoby . Na spotkaniu było obecnych 9 osób .Oprócz dzielenia się swoją historią bardzo ważnym elementem była modlitwa całej wspólnoty za każdą z obecnych osób . Po spotkaniu częśc osób wraz z Ojcem Jerzym udała się na różaniec za rodziny w kryzysie.
http://www.airjordansneakerretro.comhttp://www.airmaxrunningsneaker.comhttp://www.oakleyeyewear2015.com
23-12-09
autor: Agnieszka
Usuń na zawsze