Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest o. Piotr Blajerowski SJ.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

9 stycznia odbyło się trzecie spotkanie naszej krakowskiej wspólnoty . Obecnych było kilkanaście osób , w tym jedna para małżeńska . W związku z przychylnością gospodarzy krakowskich parafii docieramy do coraz większej ilości potrzebujących osób . Ulotki informujące o sychar trafiły do wielu krakowskich domów w trakcie wizyty kolędowej . Widzimy potrzebę zwiększenia częstotliwości naszych spotkań gdyz nasze wczorajsze spotkanie przeciągnęło się do pólnocy 🙂
http://www.ray-baneyewear2015.com
Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Św. w Kaplicy s . Faustyny . Kazanie wygłosił Ojciec Jerzy w którym połozył nacisk na przypomnienie , że w Sakramencie małżeństwa są obecne nie 2 a 3 osoby . Trzeba nam o tym pamiętać gdy małżonek odchodzi . Zostaję nie sama/sam ale Bóg dalej wiernie trwa . Księga Koheleta mówi “Potrójny sznur nie zerwie się łatwo” (Koh 4, 12). Niech to daje nam siłę !
http://www.airmaxrunningsneaker.com
DziEkuję wszystkim za obecność , dzielenie się swoją trudna historią , zaangażowanie , usmiech . Teresko-Marzenko za dbanie o nasze brzuchy 🙂 Ojcze Jerzy za ….wszystko , szczególnie za osobiste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem .
Specjalne pozdrowienia dla Kasi z Rzeszowa , która pokonała taką drogę w niełatwych warunkach atmosf. Rzeszów wspieramy Was mocno !!!!!
http://www.oakleyeyewear2015.com
Tobie Panie dziękuję za to , że działasz w nas , pośród nas , za owoce Ducha św , które juz są widoczne . Chwała Tobie Jezu !
air jordan 5
Agnieszka.