Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Sprawozdanie ze spotkania krakowskiego Ogniska WTM Sychar.

W sobotę 11.07.2020 odbyło się spotkanie krakowskiego Ogniska WTM Sychar. O godz. 17.00 uczestniczyliśmy we Mszy Św. Modliliśmy się w intencji małżeństw w kryzysie.

Po Mszy odbyła się druga część spotkania w Auli Św. Siostry Faustyny. Wzięło w nim udział 30 osób.

Było to spotkanie świadectwowe. Osoby w wolności przedstawiły swoje problemy, dylematy, sposoby radzenia sobie w kryzysie, potrzeby. Mówiły o swoim nawróceniu do Boga, modlitwie, opiece i prowadzeniu przez Ducha Św., a także o różnych formach swojego rozwoju.

Spotkanie zakończyliśmy  Lectio Divina Salwatorianów.

Następne spotkanie krakowskiego Ogniska WTM Sychar  odbędzie 08.08.2020.

Rozpoczniemy je Mszą Św. o godz. 17.00  w kaplicy klasztornej  Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Po Mszy Św. druga część spotkania świadectwowego z wiodącym tematem „Uzależnienia, a kryzys małżeński”

Zapraszamy