Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Zapowiedź spotkania krakowskiego Ogniska WTM Sychar

Zapraszamy na spotkanie krakowskiego Ogniska WTM Sychar,  które odbędzie się w sobotę, 10.10.2020. Rozpoczniemy je Mszą Św. o godz. 17.00  w kaplicy klasztornej  Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Po Mszy Św. spotkanie w sali „Faustinum”.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne prosimy osoby o odpowiedzialną ocenę swojego stanu zdrowia przy podejmowaniu decyzji o udziale w spotkaniu. Na spotkanie prosimy o założenie maseczek i  zachowanie przepisowych odległości.

W piątek 09.10.20 napiszę dodatkową wiadomość potwierdzającą spotkanie w realu lub informację o zmianie sposobu spotkania na Skype.

Temat spotkania:  Miłość małżeńska jest zadaniem, a nie losem.

 

Osoby potrzebujące indywidualnej rozmowy, porady ( szczególnie  te, które zamierzają pierwszy raz przyjść na spotkanie naszego Ogniska, mogą umówić się na rozmowę, pisząc na adres mailowy faustinum.sychar1@gmail.com

Zapraszamy