Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Rekolekcje „ Spotkania przy studni- ku nowemu życiu”

Krakowskie Ognisko Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar organizuje rekolekcje w Bazylice w Łagiewnikach ( Kaplica Św. Siostry Faustyny) w dniach 22,23,24 października 2021.

Każdego dnia Msza św. o godz. 17.00, a po Niej nauka rekolekcyjna.

Są to rekolekcje otwarte i skierowane do wszystkich chętnych, którzy pragną z Panem Bogiem zmieniać swoje życie.

Osoba głoszącego rekolekcje- ks Marcina Ciunela- rektora Wyższego seminarium Duchownego Misjonarzy Saletynów, świetnego biblisty gwarantuje głębię przekazu tematu:

„Spotkania przy studni- ku nowemu życiu”

Niech każda/ każdy z Was czyje się zaproszony na te rekolekcje.

Miło będzie również spotkać na rekolekcjach  te małżeństwa, które już wyszły, lub wychodzą na prostą, a kiedyś uczestniczyły w naszych sycharowskich spotkaniach.

Prosimy o przekazanie informacji o rekolekcjach w środowiskach, w których funkcjonujecie.

Zapraszamy