Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Zapowiedź spotkania Krakowskiego Ogniska WTM Sychar

Zapraszamy na spotkanie krakowskiego Ogniska WTM Sychar,  które odbędzie się w sobotę, 11.12.2021. Rozpoczniemy go Mszą Św. o godz. 17.00  w kaplicy klasztornej  Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Po Mszy św. druga część spotkania odbędzie się w kawiarni Domu Duszpasterskiego. To ostatnie spotkanie przed Świętami Bożego Narodzenia i w roku 2021.

Chcemy wspólnie podziękować Panu Bogu za opiekę i prowadzenie, a także sobie wzajemnie: za wsparcie modlitwą , świadectwami i posługą.

Proszę o kontakt mailowy do piątku 10.12, gdyby ktoś z zapisanych zrezygnował z udziału w spotkaniu. Również do piątku 10.12 można jeszcze zgłosić się na spotkanie w kawiarni.

Osoby, które chcą nawiązać kontakt z krakowskim Ogniskiem Wspólnoty Trudnych Małżeństw w Krakowie: potrzebują rozmowy, przekierowania, chcą uczestniczyć w spotkaniach, prosimy o kontakt mailowy, pisząc na adres faustinum.sychar1@gmail.com

Zapraszamy