Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Zapowiedź lutowego spotkania krakowskiego Ogniska WTM Sychar

Lutowe spotkanie krakowskiego Ogniska WTM Sychar odbędzie się w sobotę 12.02.2022.

Msza Św. w intencji małżeństw w kryzysie odbędzie się o godz. 17.00 w Kaplicy klasztornej Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Osoby , które będą na Mszy Św. zapraszamy do udziału w Koronce do Bożego Miłosierdzia i modlitwie o odrodzenie małżeństwa.

Za względu na dużą ilość zachorowań, druga część spotkania odbędzie się na Skype, w sobotę 12.02, o godz.19.30.

Spotkanie potrwa ok. 2 godz.

Temat spotkania: „Zlecona posługa jednania”

Nowe osoby, które chciałyby uczestniczyć w takiej formie spotkania powinny napisać maila na adres: faustinum.sychar1@gmail.com ,do 11.02.22 wyrażając swoją chęć uczestniczenia w spotkaniu. Zwrotnie zostaną poinformowane o zasadach obowiązujących na spotkaniach Sycharu, a po ich akceptacji- otrzymają link do spotkania.

Zapraszamy