Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

XXXVII  Piesza Pielgrzymka Krakowska

„Idźcie i głoście” – słowa te są hasłem przewodnim tegorocznej pielgrzymki na Jasną Górę. Wyruszamy 6 sierpnia 2017 z Krakowa.

Zanieś swoich bliskich, swoje problemy do Maryi. Jeżeli nie możesz tego zrobić osobiście, możesz przysłać intencje na adres: faustinum.sychar1@gmail.com   do 05.08. Zabierzemy je i będziemy się w tych intencjach modlić w drodze na Jasną Górę. Idziemy w grupie 11, ( Wspólnota II – Śródmieście).