Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Spotkanie na Skype krakowskiego Ogniska WTM Sychar

Ze względu na epidemię koronawirusa spotkania Ogniska w realu są odwołane.

Będziemy spotykać się na „Skype dla firm”. Korzystamy z jednego z narzędzi oprogramowania Office 365 z aplikacji „Skype dla firm”

Sychar udostępnił Ogniskom możliwość korzystania ze „Skype dla firm” przy pomocy linku, za pomocą którego możemy dołączyć do spotkania

Osoby, które  chciałyby uczestniczyć w tej formie spotkania po raz pierwszy, lub nie utrzymują kontaktu  mailowego z liderem Ogniska, prosimy o zgłoszenie swojego udziału  mailem pisząc na adres:

faustinum.sychar1@gmail.com

 

Najbliższe spotkanie na Skype odbędzie się 04 kwietnia, sobota, godz. 17.00

 

Po zgłoszeniu mailowym prześlę link do spotkania . Zgłoszenia proszę przesyłać do 03.04.2020

Zapraszamy