Ognisko w Krakowie – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Sanktuarium
Spotkania rozpoczynają się Mszą św. z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w każdą drugą sobotę miesiąca o godz 17:00 w kaplicy s. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Marcin Ciunel.
Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach >>>
Codziennie o godz. 20.30 odmawiany jest Różaniec św. w intencji trudnych małżeństw i małżonków przeżywających kryzys w kaplicy św. Faustyny przed Łaskami słynącym Obrazem i przy grobie św. Siostry Faustyny. Modlą się siostry ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz pielgrzymi i wszyscy obecni wierni. Różaniec św. kończy się o godz. 21.00 krótkim Apelem Maryjnym. Zgłaszanie intencji >>>
Kronika

Sprawozdanie z grudniowego spotkania krakowskiego Ogniska WTM Sychar

W sobotę 12.12.2020 odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie krakowskiego Ogniska WTM Sychar.

O godz. 17.00 odbyła się Msza Św. w intencji małżeństw w kryzysie, w kaplicy klasztornej Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, w Łagiewnikach.

Druga część spotkania odbyła się za pomocą Skype.

Podzieliliśmy się świadectwami trudnego roku pandemii i własnymi przeżyciami z tego roku. Mówiliśmy zarówno o tym, co było i jest trudne w naszych relacjach małżeńskich, a także o różnych naszych działaniach przynoszących dobre owoce. W spotkaniu uczestniczył ks. Marcin, dzieląc się swoimi wspomnieniami i refleksjami z tego trudnego  roku.

Spotkanie zakończyliśmy wzajemnymi życzeniami i przyjęciem błogosławieństwa udzielonego przez ks. Marcina.

Kolejne spotkanie krakowskiego Ogniska WTM Sychar odbędzie się 09.01.2021 na Skype o 19,30. Szczegóły znajdą się w zapowiedzi spotkania.

Msza Św. w intencji małżeństw w kryzysie będzie w tym dniu o 17.00 w kaplicy klasztornej Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach. Można uczestniczyć w niej również online.

Osoby, które szukają kontaktu w sprawach kryzysu małżeńskiego mogą pisać, korzystając z maila: faustinum.sychar1@gmail.com.